Perfect View Windows

Logo Perfect View

Over ons

Perfect View Windows bestaat uit een fris team met een goede mix van generaties. Wij zijn een warm familiebedrijf met een laagdrempelige bedrijfscultuur die wij koesteren. Perfect View Windows komt voortvloeien uit montagebedrijf KOON, dat al decennialang nauw samenwerkt met MHB te Herveld. Vanuit deze samenwerking is gevraagd om de particuliere sector in Nederland en België op te pakken waar wij in 2013 mee zijn gestart.

In 2016 zijn wij onze eigen productie gestart met Sta-Bi. Hierdoor kunnen wij maatwerk producten zoals onze stalen binnenkozijnen, trappen en balustrades zelf produceren, leveren en monteren. Vanaf 2018 zijn wij naast MHB ook partner geworden van het Zwitserse Sky-Frame. Dit minimalistische schuifsysteem is tevens een uniek kwaliteitsproduct waarmee binnen en buiten drempelloos in elkaar overgaan.

Met de bovengenoemde 3 takken ligt onze focus op de meest slanke kozijnen in het hoogste segment. Het hechte team dat is gebouwd zorgt voor een enorme taakbewustzijn en laat ons altijd streven naar het hoogst haalbare, inherent aan onze producten. Mocht u dit willen ervaren, neem dan contact op voor de nodige informatie.

Max van Onna Perfect View Windows

Max van Onna

Directie & verkoop

max@perfectviewwindows.nl
+31(0)6 50 29 39 04

Koen Neijenhuis Perfect View Windows

Koen Neijenhuis

Marketing & verkoop

koen@perfectviewwindows.nl
+31(0)6 17 01 24 25

Jeroen Janssen Perfect View Windows

Jeroen Janssen

Hoofd projectleiding

jeroen@perfectviewwindows.nl
+31(0)6 10 89 27 86

Rik Scholten Perfect View Windows

Rik Scholten

Werkvoorbereiding

 werkvoorbereiding@perfectviewwindows.nl

Hugo Scholten Perfect View Windows
Rik Hoedemaker Perfect View Windows
John Peek Perfect View Windows

John Peek

Logistiek

Gertie Hermsen Perfect View Windows

Gertie Hermsen

Productieleider

Jochem Boeckhorst Perfect View Windows

Jochem Boeckhorst

Projectleider

jochem@perfectviewwindows.nl
+31(0)6 44 98 43 80

Bertold van der Meijden Perfect View Windows

Bertold van der Meijden

Projectleider

bertold@perfectviewwindows.nl
+31(0)6 82 05 61 56

Ted van Onna Perfect View Windows

Ted van Onna

Directie & montageleider

Frank van Koolwijk Perfect View Windows

Frank van Koolwijk

Montageleider

Tim Polman Perfect View Windows
Sven Kuster Perfect View Windows

Sven Kuster

Verkoop

sven@perfectviewwindows.nl

Hond Rio Perfect View Windows

Rio

Bedrijfstherapeut